Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-ukf.org.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokół klasyfikacyjny Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2016”

Komisja w składzie:
1. Piotr Kurpienik SP7SZK
2. Radosław Garncarz SP7WRC
3. Zbigniew Gniotek SP7MTU



ustaliła na podstawie otrzymanych logów przy użyciu programu do rozliczania zawodów CrossChecker i programów do liczenia punktów napisanych specjalnie przez Marka SP7DQR oraz programu napisanego przez Wojtka SP2ALT cswl_hsc do rozliczenia nasłuchów:

W częsci KF startowało: 60 stacji nadawczych i 2 nasłuchowe.
Sklasyfikowano 58 stacji nadawczych.
Logów nie przysłały 2 stacje.
Stacja SP7VCA przysłała log do kontroli.


Kategoria A - KF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SQ9E1477874
2  SP4AWE1437170
3  SP2AYC1397169
4  SP2XX1307266
5  SP5BMU1296664
6  HF130ST1246663
  SP9EMV1246864
8  SP4GHL1136459
9  SP9BNM1045652
10  SP7EWD1025150
11  3Z3AHK995553
12  SP2HGV905348
13  SP9FRZ884948
14  SP2DKI874342
15  SP9TBT/5865244
16  SP4JSJ844846
17  SP9A794242
18  SP9WZJ764036
  SQ8PIW764242
20  SO5MAX744140
21  SQ4FDK703736
22  SP7MFU683836
23  SQ5AKY673735
24  SQ3REI634037
25  SQ3JPC604136
26  SP8BOZ542826
  SQ1NXO542828
28  SP3FTA523430
29  SQ4JUM492525
30  SP3BES401717
31  SP5FHF381515
  SP9WZO382220
33  DL/SP7JC291615
34  SP2MW261111
35  DL/SP2UUU221210


Kategoria B - KF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP4KSY1266965
2  SP2KFW1257163
3  SP4KHM1236665
4  SP6KCN1226661
5  SP9KJU1156161
6  SP9KRJ693837
7  SP3KQV613635
8  SP3PFQ573329


Kategoria C - KF Stacje nasłuchowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7-003-24503223
2  SP4-208322516


Kategoria D - KF Stacje z województwa łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7FAH1297466
2  SQ7CGN965352
3  SP7Z945754
4  SP7PGK885352
5  SQ7LRT805346
6  SP7KZK785042
7  SQ7OTK724340
8  SP7A714141
  SP7MTU713837
10  SQ7M704038
11  SP7PL593630
12  SQ7OVT583832
13  SP7KMX573432
14  SP7BCA513028


W części UKF startowało 25 stacji nadawczych i 1 stacja nasłuchowa.
Sklasyfikowano 23 stacje nadawcze.
Logów nie przysłały 2 stacje.


Kategoria E - UKF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SQ9PCA38342725
2  SQ9MLZ35362626
3  SP5PG28411211
4  SP7Z2693109
5  SQ9NOS24991717
6  SP9EYX23261614
7  SQ7PKP187877
8  SQ9PUW17811716
9  SO9AHM16932120
10  SO9EWJ16261413
11  SP9RVB16252321
12  SQ9BDB15262217
13  SP7WTC14951210
14  SP7MU14261211
15  SQ9KPA12621212
16  SQ9JXF125374
17  SQ7RKK115385
18  SO7BIT107053
19  SQ7HJF80065
20  SQ9DHP56665


Kategoria F - UKF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP9PRR35002120
2  SP3KQV253297
3  SP9PGB/917862222


Kategoria G - UKF Stacje nasłuchowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP9-06-1116901511


W grupie KF-PSK startowało 16 stacji.
Sklasyfikowano 16 stacji nadawczych.


Kategoria H - KF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP4KHM341414
  SP4KSY341414
3  SP9BNM321414
4  HF6FIRAC311615
5  SN966CP291513
  SP9WZO291413
7  SP3PFQ251211
  SP9BCH251413
9  DL/SP2UUU2399
  SP7MFU231211


Kategoria I - KF PSK31 Stacje z woj. łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7Z311515
2  SQ7SAU281514
3  SQ7OVT271311
4  SP7MTU221312
5  SP7ROZ201010
6  SP7PGK1799


W grupie UKF-PSK startowały 2 stacje, które sklasyfikowano.


Kategoria J - UKF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7Z50011
  SP9BNM50011


Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują

KF (A,B,C,D)
SP7EWD

UKF (E,F,G)
SQ9BDB

PSK (H,I,J)
SP9BNM

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 18 i 19 listopada 2017 roku.

Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostaną wysłane na adresy domowe.

Organizator Zawodów
Opublikowane 06.02.2017
Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry