Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

Protokół klasyfikacyjny  Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2007”

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

    2.   Piotr Młynarski         SQ7MPJ

    3.   Marcin Prusak          SQ7MRP

               

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 123 stacje amatorskie, sklasyfikowanych zostało 101 stacji, a do kontroli użyto dzienników 7 stacji: 

SP7BBO, SP7DDD, SP7Q, SP7VC/8, SP7SZG, SQ7IQI, SQ7MPJ.

Stwierdzono brak dzienników od 15 stacji biorących udział w zawodach.

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 51 stacji:

 


1.

SP9H

1680

2.

SP9BNM

1470

3.

SP2DKI

1442

4.

SP7HKK

1365

5.

SP1NQN

1352

 

SP2FGO

1352

7.

SP4HHI

1339

8.

SP2GMA

1222

9.

SQ5M

1212

10.

SP2AYC

1188

11.

SQ5FWR

1164

12.

SP4GFG

996

13.

SP7FGA

962

14.

SQ2LKO

896

15.

SP4FVS

840

16.

SP9SDR

812

 

SQ4INS

812

18.

SP7TEX

806

19.

SP2FAV

800

 

SP7EXJ

800

21.

SQ9CWO

798

22.

SP5GQI

770

23.

SP7SZW

742

24.

SP7FDV

728

 

SQ3LMY

728

26.

SP9IWP

720

27.

SP4ICP

648

28.

SP8OOB

637

29.

SN4A

620

 

SP1AEN

620

31.

SP4ICD

561

32.

SP7EBM

552

33.

SP3C

550

34.

SQ3IR/3

480

35.

SP9QJ

450

36.

SP3DRM

380

37.

SQ9JJN

374

38.

SP7IVO

352

39.

SQ3AUA

350

40.

SP7WNA

330

41.

SP5BLI

290

42.

SP4SAF

286

43.

SP9IQO

280

44.

SP2BJF

243

45.

SP8DWI/QRP

207

46.

SP9IKN

198

 

SQ5NAD

198

48.

SP3FTA

184

49.

SP9UMJ

168

50.

SP4LVK

162

51.

SP7MJT

133



 

Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 12 stacji:

 

1.

SP2PUT

1534

2.

SP4KHM

1470

3.

SP2KAC

1261

4.

SP2KFW/2

1248

5.

SN40ZAC

676

6.

SN6G

638

7.

SN5G

636

8.

SP3KRE

539

 

SP7ZFQ

539

10.

SP7PGY

385

11.

SP6PLH

234

12.

SP9PTG/9

24

 


 

Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 4 stacje:

 

1.

SP31058

1040

2.

SP-0201RZ

572

3.

SP700324

450

4.

SP4-2101K

261



 

Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 9 stacji:

 

1.

SP7PGK

1316

2.

SP7NJX/P

1032

3.

SQ7BFC

539

4.

SP7IL

480

5.

SP7ENU

308

6.

SP7WLU

252

7.

SP7JWA

189

8.

SP7ELS

168

9.

SP7BYU

112



 

Kat. UKF „E” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 28 stacji:


 

 


1.

SP7HKK

6696

2.

SP7VVB

4342

3.

SQ9IDE

3707

4.

SP7SZW

3524

5.

SP9EMI/9

3490

6.

SP9EML

3402

7.

SP9DSD

3331

8.

SP9BNM

3256

9.

SQ7BFC

2763

10.

SP7NJX/P

2688

11.

SP7FDV

2673

12.

SP7MJT

2641

13.

SQ7HJF

2610

14.

SP9IWP

2186

15.

SP7IL

1780

16.

SP2FAX

1656

17.

SP9MRU

1559

18.

SP7MU

1504

19.

SP9BGS

1480

20.

SP9CTS

1478

21.

SP/US5WDX

1473

22.

SP9AVR

1387

23.

SP7WNA

1300

24.

SQ3AUA

852

25.

SP8WJW

737

26.

SP7WMW

633

27.

SP7JWA

572

28.

SQ9BDB/P

558


 

 

Kat. UKF „F” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 3 stacje:

 

1.

SP7PGK

5297

2.

SP9KUP

3285

3.

SP7ZFQ

625

 

 

Kat. UKF „G” - stacje nasłuchowe

Sklasyfikowano 1 stacje:

 

1.

SP7 15037

1123

 

 

Kat. PSK31 – KF „H” - stacje spoza LD

Sklasyfikowano 12 stacji:

 

1.

SP7EBM

65

 

SP7ZFQ

65

 

SP9BNM

65

4.

SP4CJA

55

 

SP4HHI

55

 

SP4KHM

55

 

SP4SHL

55

 

SP5GQI

55

 

SP5NHK

55

 

SP9CTS

55

11.

SN4R

50

12.

SQ2LKM

44

 

 

Kat. PSK31 – KF „I” - stacje z LD

Sklasyfikowano 1 stacje:

 

1.

SQ7IQO

6

 

 

Kat. PSK31 – UKF „J”

 

Z uwagi na małą ilość stacji, brak klasyfikacji.

 

Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują:

za pracę na KF –         SP4HHI

za pracę na UKF –      SP9EMI

za pracę na PSK31 –  SP4CJA

 

 

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 15 i 16 listopada 2008 roku.

Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

 

Organizator Zawodów

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry