Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

 

 

Protokół klasyfikacyjny  „Zawodów Łódzkich 1998”

z dnia 15 listopada 1998 r.

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Tadeusz Grall            SP7FP

    2.   Jan Bulzacki             SP7IL

    3.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

    4.   Stanisław Michalski   SP7WMD

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 111 stacji amatorskich, sklasyfikowanych zostało 95 stacji, a do kontroli dzienniki przesłało 5 stacji:

            SP5AHR, SP6FIK, SP6YGB/9, SP7ENU, SQ3DWR.

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 43 stacji:

 

 


1.       SP9DAE

3393

2.       SP4FVS

2664

3.       SP4TKR

2600

4.       SP7EXJ

2522

5.       SP4HHI

2475

6.       SP7FUH

2450

7.       SP9EMI/P

2280

8.       SP2GKQ

2132

9.       SQ2DPT/5

2034

10.   SQ2AJI

1936

11.   SP7CWF

1917

12.   SQ9DEN

1768

13.   SP8OOB

1638

14.   SP7OGO

1600

15.   SP2IQN

1480

16.   SP6V

1416

17.   SP5FHF

1400

18.   SP7MTL

1300

19.   SP8OON

1272

20.   SP3NGB

1242

21.   SP5OXJ

1131

22.   SP5XOL

1122

23.   SP4SAF

1058

24.   SP9VRY

1020

25.   SP1NY/MM

986

26.   SP2OVQ

966

27.   SP8AQA

946

28.   SP6GEQ

820

29.   SP3JUN

720

30.   SP7CPT

703

31.   SP8NFZ

702

      SP3DRN

702

32.   SP2HNL

684

33.   SP3KB

676

34.   SP8LLB

645

35.   SP9QJ

520

36.   SP7ATH

518

37.   SP7AFS

420

38.   SP2BJF

396

39.   SQ6ADB

390

40.   SP8DWI

364

41.   SP9IKN

299

42.   SQ1BVG

126


 



Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 9 stacji:

 


1.    SP9KDA

3132

2.    SN0SUL

2912

3.    SP2KFW

2800

     SP3KCL

2800

4.    SP9KJU

1925

5.    SP4KGB

928

6.    SP6KGJ

741

7.    SP9KAO

703

8.    SP5KCR/P

299


 

Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 7 stacji:

 


1.    SP966034KR

2948

2.    SP-0465-WA

2943

3.    SP-0189-GD

2462

4.    SP-0062-ZA

2448

5.    SP-0048-BP

1342

6.    SP9-4090-KA

1140

7.    SP4-208

918


 

 


Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 10 stacji:

 


    1.   SP7PGK

2001

    2.   SP7EBM

1675

    3.   SP7SG

1664

    4.   SP7IL

1352

    5.   SP7ELS

1254

    6.   SQ7GDS

1196

    7.   SP7CBG

840

    8.   SP7DTP

700

    9.   SP7RZR

510

 10.   SP7WW

84


 

Kat. KF „E” - stacje nasłuchowe z „LD”

Brak stacji.

 

Kat. UKF „F” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 24 stacje.

 


    1.   SP6MLK

3026

    2.   SP2SGZ

2423

    3.   SP7SZW

1922

    4.   SP3TLF

1653

    5.   SP7OGQ

1241

    6.   SP7TOR

981

    7.   SP7UTP

911

    8.   SP7EBM

851

    9.   SP7NPT

795

 10.   SP7SG

779

 11.   SQ2EAN

679

 12.   SP7WW

630

 13.   SQ7GDE

598

 14.   SP4XQN

574

 15.   SQ9CXC/2

558

 16.   SP7IL

528

 17.   SP7ICY

475

 18.   SP7ASQ

463

 SQ3CPC

463

 19.   SQ7GDS

339

 20.   SQ7AYF

327

 21.   SP7WMD

205

 22.   SP3FTA

193

 23.   SP3SXX

149


 

Kat. UKF „G” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 2 stacje.

 

    1.   SP7PGK

639

    2.   SP3KYY/P

193

 

 

Kat. UKF „H” - stacje nasłuchowe

Brak stacji.

 

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 21 listopada 1999 roku.

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienia w opublikowaniu wyników zawodów. Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

 

 

Organizator Zawodów

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry