Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

Protokół klasyfikacyjny  Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2005”


Do pobrania w formacie pdf   Wyniki zawodów

 

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Tadeusz Grall            SP7FP

    2.   Jerzy Jakubowski      SP7CBG

    3.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

               

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 139 stacje amatorskie, sklasyfikowanych zostało 112 stacji, a do kontroli użyto dzienników 12 stacji: 

SP3JBI, SP5KP, SP5YES, SP7ELS, SP7EXQ, SP7HQ, SP7JPN/QRP, SP7UTP, SP9DYA, SP9GFI, SQ4YT, SQ7MPJ.

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 43 stacje:

 

1.

SP5KP

2160

2.

SP7IVO

2144

3.

SP7HKK

1888

4.

SP4AWE

1665

5.

SP9UMJ

1610

6.

SP5FLB

1568

 

SP7FGA

1568

7.

SP7OU

1470

8.

SP7EXJ

1425

9.

SQ2DYF

1424

10.

SP3MY

1378

11.

SP3J

1218

12.

SP5MNJ

1144

13.

SQ9CWO

1120

14.

SP1AEN

1118

15.

SP4GFG/4

1092

16.

SP7FDV

1088

17.

SP7TEX

1008

18.

SP6EUC

952

19.

SP7EBM

944

20.

SP5MBA

912

21.

SP8OOB

900

22.

SP1DMD

880

23.

SQ6ILG

855

24.

SQ6ADB

852

25.

SP3C

792

 

SP3SL

792

26.

SP6NIP

784

27.

SP3FTA

765

28.

SP7RJI

690

29.

SQ5BLL

686

30.

SQ3DD

588

31.

SP1FFC

585

32.

SP4ICD

559

33.

SP7MTN

480

34.

SP4LVK

456

35.

SQ9LBC

442

36.

SP2BJF

420

37.

SP4JAV

348

38.

SP9EKK

180

39.

SP5FHF

175

40.

SP6TGR

77

41.

SP7JLP

45

 

 

Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 9 stacji:

 

1.

SP9KDA

2064

2.

SP4KHM

1952

3.

SP4KSY

1920

4.

SP9ZHR

1888

5.

SP4KCF

1845

6.

SP3KRE

1232

7.

SP7PSI

840

8.

SN3P

456

9.

SP7PGY

250

 

 

Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 4 stacje:

 

1.

SP7-003-24

1840

2.

SP3-1058

1088

3.

SP4-2101K

978

4.

SP2-7354-BY

350

 

 

Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 10 stacji:

 

 

1.

SP7FAH

1696

2.

SP7PGK

1664

3.

SP7NJX/P

1515

4.

SP7FCX

1092

5.

SP7CHR

1032

6.

SP7FP

1008

7.

SP7IL

992

8.

SQ7GDS

816

9.

SP7ELS

728

10.

SP7LHX

352

 

 

Kat. UKF „E” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 35 stacji:

 

1.

SP7HKK

7845

2.

SP9APC

6077

3.

SQ7DQX

5597

4.

SP2FAV

4981

5.

SP3TLF

4083

6.

SQ9ACK

3549

7.

SQ7HJF

3172

8.

SP7NJX/P

2599

9.

SP7SZW

2248

10.

SP7VVB

2224

11.

SQ9NJ

2222

12.

SP7FP

2184

13.

SP9TTT

2157

14.

SQ7IQT

2075

15.

SP7ENU

2056

16.

SP7CHR

1998

17.

SQ9CNS

1939

18.

SQ9LBC

1900

19.

SP7SZG

1849

20.

SP9CTS

1782

21.

SQ9IWS

1780

22.

SQ9CYY

1756

23.

SQ9ITB

1702

24.

SQ9CXC

1689

25.

SP7IVO

1652

26.

SP7MJT

1587

27.

SQ9FMU

1577

28.

SP9IGY/9

1558

29.

SP7LHX

1422

30.

SP8WJW

1276

31.

SQ4AT

1098

32.

SQ9BDB

902

33.

SQ9NRW

886

34.

SP/N6QJV

796

35.

SP7DDD

619

 

 

Kat. UKF „F” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 5 stacji:

 

1.

SP7PSI

6213

2.

SP7PGK

4970

3.

SP9ZHR

4221

4.

SP9ZPS

1725

5.

SP9PGB/9

842

 

 

Kat. UKF „G” - stacje nasłuchowe

Brak stacji.

 

 

Kat. PSK31 – KF „H” - stacje spoza LD

Sklasyfikowano 8 stacji:

 

1.

SP3IK

128

 

SP4KHM

128

2.

SP3GAX

126

3.

SP2FAV

105

4.

SP4SHL

77

 

SP7EBM

77

5.

SP2HPM

70

6.

SP7ICE

66

 

 

Kat. PSK31 – KF „I” - stacje z LD

Sklasyfikowano 2 stacje:

 

1.

SQ7MPJ

120

2.

SP7LHX

84

 

 

Kat. PSK31 – UKF „J”

Sklasyfikowano 6 stacji:

 

1.

SQ7DQX

3067

2.

SQ9JXG

1248

3.

SP9ZHR

1237

4.

SP2FAV

757

5.

SP9CTS

555

6.

SP7SZG

510

 

 

Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują:

 

za pracę na KF –  SP4KSY op. SP4HHI

za pracę na UKF – SP7SZW

za pracę na PSK31 – SP2FAV

 

 

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 18 i 19 listopada 2006 roku.

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienia w opublikowaniu wyników zawodów. Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

 

Organizator Zawodów

 

 

 

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry