Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

Protokół klasyfikacyjny  Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2004”

z dnia 21 listopada 2004 r.


Do pobrania w formacie pdf   Wyniki zawodów

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Tadeusz Grall            SP7FP

    2.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

    3.   Piotr Młynarski         SQ7MPJ

               

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 142 stacje amatorskie, sklasyfikowanych zostało 111 stacji, a do kontroli użyto dzienników 15 stacji: 

SN7V, SP1GZT, SP2FAV, SP4CJA, SP5ANJ, SP6FIK, SP6MQO, SP6PDZ/6, SP7KDJ, SP9DYA, SP9EM, SP9GFI, SQ7MPJ, SQ8GHY, SQ9LBC.

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 37 stacji:


 


1.

SP5KP

2224

2.

SP1NQN

1920

3.

SP7HKK

1860

4.

SQ9IET

1785

5.

SP7FGA

1710

6.

SP2GKQ

1708

7.

SP4AWE

1666

8.

SP1GPI

1665

9.

SP8HWM

1650

10.

SP4HHI

1440

11.

SP4GFG

1414

12.

SP5FLB

1230

13.

3Z6V

1216

14.

SP3MY

1125

15.

SP9UMJ

1105

16.

SP8OOB

1080

17.

SQ5BLL

959

18.

SP1AEN

910

19.

SP2IJ

896

20.

SP3SL

840

21.

SP7TEX

806

 

SQ9CWO

806

22.

SP4LVK

767

 

SQ6ADB

767

23.

SP4OZ

715

24.

SP4SAF

663

25.

SP5QWJ

636

26.

SP2IWK

611

27.

SP1RWX

588

28.

SP2BJF

559

29.

SQ3XBC

552

30.

SP8FHJ

550

31.

SQ7DCA

528

32.

SP4AQD

520

33.

SP3FTA

516

34.

SP8FPK

492

35.

SP7SZW

220


 


Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 9 stacji:


 

1.

SP3KWA

2304

2.

SP3PMA

2100

3.

SP5KEH

1830

4.

SP4KHM

1414

5.

SP9KDA

1200

6.

SP9ZHR

1120

7.

SP2KFW

1001

8.

SP6PAZ

715

9.

SP4PSU

624

 

Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 5 stacji:

 

1.

SP7-003-24

957

2.

SP-0177-JG

952

3.

SP9-10026

938

4.

SP31058

936

5.

SP4-2101-K

290

 

 

Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 10 stacji:

 


1.

SP7PGK

1246

2.

SP7NJX/7

1092

3.

SP7FP

975

4.

SQ7DQX

952

5.

SQ7GDS

882

6.

SP7ELS

780

7.

SP7IL

650

8.

SP7FAH

605

9.

SP7LHX

500

10.

SP7ENU

400




Kat. UKF „E” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 36 stacji:


 

 


1.

SQ7DQX

6089

2.

SQ9ACK

5574

3.

SP7NJX/7

4731

4.

SP2FAV

4444

5.

SQ9CWO

4419

6.

SQ7HJF

4161

7.

SP9TTT

3621

8.

SP7TOR

3401

9.

SP7EKL

3394

10.

SQ9DXT

2912

11.

SQ9NJ

2861

12.

SP9IIA

2763

13.

SQ9CWT

2756

14.

SQ3IR

2692

15.

SQ7IQT

2582

16.

SP6BBE

2373

17.

SP9EMV

2339

18.

SQ9ITA

2180

19.

SQ9CNS

2149

20.

SP9LCX

1992

21.

SP9GFI

1911

22.

SQ9ITB

1909

23.

SP7ENU

1885

24.

SQ9CXC

1741

25.

SQ9NRW

1711

26.

SP9CTS

1656

27.

SP9NRU/9

1614

28.

SQ9IWS

1611

29.

SQ9BDB

1601

30.

SP7JLP

1516

31.

SP7SZW

1502

32.

SP7LHX

1413

33.

SP7FP

1367

34.

SQ6CYJ

1128

35.

SQ6HZP

1128

36.

SP5QWJ

740


 

 

Kat. UKF „F” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 6 stacji:

 

1.

SP7PSI

6363

2.

SP7PGK

4746

3.

SP9KDA

4329

4.

SP9ZHR

2735

5.

SP9ZPS/9

1865

6.

SP4KHM

878

 

Kat. UKF „G” - stacje nasłuchowe

 

Brak stacji.


Kat. PSK31 „H” - stacje spoza LD

Sklasyfikowano 11 stacji:

 

1.

SQ9UM

176

2.

SP4KHM

128

 

SP7AWG

128

3.

SP8FPK

105

4.

SP7TEX

91

5.

SP3JBI

60

 

SQ6FHP

60

6.

SP3CUG

50

7.

SP8FHJ

40

8.

SP2HPM

35

9.

SQ9IET

12


Kat. PSK31 „I” - stacje z LD

Sklasyfikowano 2 stacje:

 

1.

SQ7DQX

112

2.

SP7LHX

40

 

Kat. PSK31 – UKF „J”

Sklasyfikowano 4 stacje:

 

1.

SQ7DQX

1923

2.

SQ9JXG

1167

3.

SP4KHM

626

4.

SP9IIA

506

 

Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują:

za pracę na KF –         SP4HHI

za pracę na UKF –      SQ7HJF

za pracę na PSK31 –  SQ7DQX

 

 

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 19 i 20 listopada 2005 roku.

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienia w opublikowaniu wyników zawodów. Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

 

Organizator Zawodów

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry