Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

 

Protokół klasyfikacyjny  Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2001”

z dnia 18 listopada 2001 r.


Do pobrania w formacie pdf   Wyniki zawodów

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Tadeusz Grall            SP7FP

    2.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

    3.   Piotr Młynarski         SQ7MPJ

               

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 113 stacji amatorskich, sklasyfikowanych zostało 105 stacji, a do kontroli dzienniki przesłało 5 stacji: 

SP3CUG, SP9GFI, SQ1BVG, SQ6ILC, SQ9Q.

Do kontroli użyto również dzienniki stacji SP7ELS, SQ7GDE i SQ7FMA.

 

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 39 stacji:


 


  1. SP4GFG

1834

  1. SP5KP

1792

  1. SP9DAE

1778

  1. SP2QG

1722

  1. SP7AWG

1694

  1. SP2GMA

1652

  1. SP5ASY

1568

  1. SP2AYC

1512

  1. SP4FVS

1484

  1. SP9HWN

1470

  1. SP5GDY

1352

  1. SP7EXJ

1344

  1. SQ9DXN

1330

  1. SN0LEO

1302

  1. SP8HWM

1274

  1. SQ2AJI

1196

  1. SP7AFS

1183

  1. SP9LAS

1148

  1. SP7RJI

1092

  1. SP3CUG

1036

  1. SP2UV

784

  1. SP7MJL

770

SP8OOB

770

  1. SP6EII

728

  1. SP3KB/QRP

682

  1. SP7FGA

671

  1. SP7TEX

616

  1. SP3DRM

572

  1. SQ2AJN

560

  1. SQ4CUX

494

  1. SP2HAR

480

  1. SP9HQJ

455

  1. SP9QJ

440

  1. SP4SAF/QRP

420

  1. SP7TOR

408

  1. SQ7DCA

396

  1. SQ4FAE

337

  1. SP9MRQ

252

  1. SP8FHJ

160


 



Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 9 stacji:

 


  1. SP9KRT

1708

  1. SP3KCL

1654

  1. SP2KFW

1582

  1. SP2KAC

1414

  1. SP2KFV

756

  1. SN45KDU

729

  1. SP2PIK

728

  1. SP7PSI

686

  1. SP9ZHQ

585


 

 


Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 3 stacje:

 

  1. SP8-20062

1144

  1. SP3-1058

756

  1. SP-0177-JG

297


 

 

Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 6 stacji:

 


  1. SP7PGK

1708

  1. SP7FCX

1040

  1. SP7FP

728

  1. SQ7GDS

700

  1. SP7IL

644

  1. SP7EXQ

460


 

 

Kat. UKF „E” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 50 stacji:

 


  1. SQ9DDH/9

8862

  1. SP3WVG

7490

  1. SP7B

6442

  1. SP7SZW

5921

  1. SP3TLF

5673

  1. SP9MRQ

5455

  1. SP7TOR

5163

  1. SP9OHL

5115

  1. SP9QZS

4862

  1. SQ2EAN

4406

  1. SQ9ACK

4339

  1. SQ3CPC

4326

  1. SP3FTA

4071

  1. SP6ESX

3982

  1. SQ9FMU

3824

  1. SP7IL

3732

  1. SP3SXX

3655

  1. DG0DRF

3511

  1. SP7EX

3346

  1. SQ9HHE

3309

  1. SQ9DHA

3250

  1. SP7NWM

3231

  1. SP9IIA

3171

  1. SP9EYX

3158

  1. SP7ICY

2915

  1. SP6CIZ

2674

  1. SQ2EEQ

2367

  1. SQ9NRW

2267

  1. SP7FP

2263

  1. SQ7HJF

2145

  1. SQ9BDB

2018

  1. SQ9DHK

1939

  1. SQ7AEO

1840

  1. SP9LCX

1818

  1. SQ7MPJ

1777

  1. SP3HSZ

1742

  1. SQ9IEP

1653

  1. SP3CSD

1590

  1. SP9HTY

1562

  1. SP2FAV

1466

  1. SQ9AOJ

1424

  1. SP9NWJ

1352

  1. SQ9FIP

1309

  1. SP9EMV

1185

  1. SQ9IWR

1177

  1. SP3FHI

1120

  1. SP7VVB

954

  1. SQ9FIH

662

  1. SP3DRM

532

  1. SP7ACC

364


 

 


Kat. UKF „F” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 6 stacji:

 

  1. SP7PSI

8333

  1. SP2KFW/p

5656

  1. SP3KCL

5245

  1. SP7KII

3092

  1. SP9KJM/9

1653

  1. SP9KRT

726

 

 

Kat. UKF „G” - stacje nasłuchowe

Sklasyfikowano 1 stację:

 

  1. SP7 15018

3298

 

 

Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują:

za pracę na KF –    SP2AYC

za pracę na UKF – SP7SZW

 

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 17 listopada 2002 roku.

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienia w opublikowaniu wyników zawodów. Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

Organizator Zawodów

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry