Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokól klasyfikacyjny

Protokół klasyfikacyjny  Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2002”

z dnia 17 listopada 2002 r.


Do pobrania w formacie pdf   Wyniki zawodów

 

Komisja w  składzie :

 

    1.   Tadeusz Grall            SP7FP

    2.   Zbigniew Gniotek      SP7MTU

    3.   Piotr Młynarski         SQ7MPJ

               

 

ustaliła, że w zawodach uczestniczyło ogółem 94 stacji amatorskich, sklasyfikowanych zostało 84 stacji, a do kontroli dzienniki przesłało 10 stacji: 

SP2PIK, SP3J, SP3NGB, SP3TLM, SP7ENU, SP7NPT, SP9EM, SP9KDA, SP9LJE, SQ2AJI.

 

Klasyfikacja:

 

Kat. KF „A” - stacje indywidualne spoza „LD”

Sklasyfikowano 32 stacje:


 


  1. SP5KP

1428

  1. SP9NFB

1422

  1. SP5MXB

1400

  1. SP7GIQ

1336

  1. SP6MQO

1273

  1. SP7EXJ

1232

  1. SP1GPI

1228

  1. SP7AFS

1204

  1. SP4FVS

1176

  1. SP5GDY

1157

  1. SP9BNM

1144

  1. SP5FLB

1092

  1. SP3CUG

1001

  1. SP9LAS

994

  1. SQ2EAN

714

  1. SQ6FHP

676

  1. SP4AXU

650

  1. SP8OOB

648

  1. SQ4CUX

600

  1. 3Z6V

598

  1. SP9QJ

596

  1. SP7TEX

592

  1. SP6BGF

559

  1. SP3DRM

507

  1. SP8DYY

468

  1. SQ9FMU

462

  1. SP6DHD

442

  1. SP4GFG

380

  1. SP4SAF

377

  1. SQ2AJN

360

  1. SP3KB

352

  1. SP9SPI

314


 


Kat. KF  „B” - stacje klubowe spoza  „LD”

Sklasyfikowano 4 stacje:


 

       1.           SP2KFW

1540

       2.           SP2KFV

663

       3.           SP7PSI

598

       4.           SP3PML

481


Kat. KF „C” - stacje nasłuchowe spoza „LD”

Sklasyfikowano 3 stacje:

 

  1. SP3-1058

676

  1. SP-0177-JG

377

  1. SP4-21168

352

 

 

Kat. KF „D” - stacje z „LD”

Sklasyfikowano 7 stacji:

 


  1. SP7CKG

1275

  1. SP7FCX

728

  1. SP7FP

650

  1. SQ7GDS

624

  1. SP7LHX

598

  1. SP7IL

590

  1. SP7KQL

520


 



Kat. UKF „E” - stacje indywidualne

Sklasyfikowano 30 stacji:

 


  1. SP3VSC

4714

  1. SP2FAV

4176

  1. SQ9ACK

3958

  1. SP7ASQ

3012

  1. SP9QZS

2944

  1. SP3OCG

2593

  1. SP7NWM

2064

  1. SP3FTA

1863

  1. SP6CIZ

1856

  1. SQ9UU

1827

  1. SP7SZW

1591

  1. SQ7CGW

1488

  1. SP7OGP

1484

  1. SP9IIA

1374

  1. DG0DRF

1193

  1. SP3CUG

905

  1. SP7UTP

803

  1. SQ9FK

763

  1. SQ7HJF

738

  1. SQ9IWR

707

  1. SP3XPS

563

  1. SP9LCX

550

  1. SQ9HZC/9

507

  1. SQ9BDB

489

  1. SQ9IEP

465

  1. SP7OGT

420

  1. SP3TUI

406

  1. SP7FP

233

  1. SQ3IR

160

  1. SQ7MPJ

73


 


Kat. UKF „F” - stacje klubowe

Sklasyfikowano 6 stacji:

 

  1. SP7PSI

4044

  1. SP7PGK

2010

  1. SP3PML

1127

  1. SP9PGB/9

489

  1. SP9KJM/9

465

 

Kat. UKF „G” - stacje nasłuchowe

 

Brak stacji.

 

 

Kat. PSK31 „H” - stacje spoza LD

Sklasyfikowano 4 stacje:

 

  1. SP9BNM

112

  1. SP3CUG

91

  1. SQ6FHP

60

  1. SP3ZAH

36

 

Kat. PSK31 „I” - stacje z LD

Sklasyfikowano 2 stacje:

 

  1. SQ7MPJ

78

  1. SP7FP

77

 

 

Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują:

za pracę na KF –    SQ4CUX

za pracę na UKF – SQ9BDB

 

 

 

 

 

 

Wsystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 15 i 16 listopada 2003 roku.

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienia w opublikowaniu wyników zawodów. Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

Organizator Zawodów

Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry