Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokół klasyfikacyjny Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2010”

Komisja w składzie:
1. Monika Chojnacka SQ7HX
2. Łukasz Zachwieja SQ7MZH
3. Zbigniew Gniotek SP7MTU




ustaliła na podstawie otrzymanych logów przy użyciu programów do rozliczania zawodów między inymi programu Marka SP7DQR CrossChecker:

W części KF startowało: 66 stacji nadawczych i 2 nasłuchowe.
Sklasyfikowano 58 stacji nadawczych.
Do kontroli użyto logów 4 stacji: SP2KFW, SP7IVO, SP7JPN/qrp, SP9BNM
Logów nie przysłały 4 stacje.





Kategoria A - KF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP2FGO1317168
2  SN4A1266965
3  SP1AEN1236867
4  SO7A1125755
5  SP7RJI1116259
6  SQ9CWO895351
7  SQ4G865348
  SQ6RED865451
9  SP5XVR845451
10  SQ5ABF824947
  SQ9DXT825247
12  SN4W785145
  SQ2WHH784846
14  SP3EA775346
  SP9ODD774643
16  SP5X754442
  SQ9OKD754643
18  SQ4IOH724241
19  SQ9JJN714340
20  SP2HGV685243
  SP3FTA684038
22  SQ5NPF633735
23  SP6DAY593731
24  SQ3ODX523128
25  SQ5LNJ512929
26  SP8BOZ483027
27  SP9XCJ462020
28  SP9IKN422722
29  SP4GL401917
30  SP7JLH362116
31  SP5AYY301714
32  SQ3OGP282018
33  SP5FHF191310
34  SQ9NFR/8211


Kategoria B - KF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP2KAC1327371
2  SP4KSY1267068
3  SP6ZDA1227166
4  3Z25KWA1207363
5  SP4KWO1046056
6  HF200FCH945752
7  SN100HP915445
8  SP9KUP804845


Kategoria C - KF Stacje nasłuchowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
log
1  SP3-1058723932
2  SP4-208633323


Kategoria D - KF Stacje z województwa łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7EXJ1066258
2  SQ7VO1035551
3  SP7SZW965048
4  SP7PAC955656
5  SN7H915753
6  SQ7OTK905552
7  SQ7DQX815747
8  SQ7BFS/7745145
9  SP7WLU714744
10  SP7MTU694039
11  SP7PGK684443
12  SP7YLD644241
13  SP7PGY513430
14  SP7IL483128
15  SQ7NUP473130
16  SP7LIE401918


W części UKF startowało 26 stacji
Sklasyfikowano 23 stacje.
Do kontroli użyto logów 1 stacji: 3Z25KWA
Logów nie przysłały 2 stacje.


Kategoria E - UKF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP4TKR67921713
2  SQ7DQX62502923
3  SQ7AYD/641541312
4  SQ9IDE41063333
5  SQ9NJ39643028
6  SP9TTT39003330
7  SP9RCX36442221
8  SQ9NIS26792725
9  SQ9CNS25641615
10  SQ9CXC23281919
11  SQ7HJF227499
12  SP9XCJ20031413
13  SQ9ITB16081110
14  SQ9NOS15631110
15  SQ9PCA15031110
16  SP2HPD82733
17  SP7SZW63843
18  SP9IKN63421
19  SQ7BFS51021


Kategoria F - UKF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP9KUP63673432
2  SP9ZHR51453432
3  SP7PGK49141312
4  SP7YLD596104


W grupie KF-PSK startowało 13 stacji.
Sklasyfikowano 11 stacji nadawczych.
Do kontroli użyto logu 1 stacji: OK2PKY.
Logów nie przysłała 1 stacja.


Kategoria H - KF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SN1T261212
2  SQ3ODX2399
  SQ6OXK23109
4  SQ9DXT2298
5  SP4BOS1777
6  SP4KSY1587


Kategoria I - KF PSK31 Stacje z woj. łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SQ7OFB231111
2  SP7DBI1898
  SQ7DQX181110
4  SP7PGK1698
5  SQ7NUP987


W grupie UKF-PSK startowały 2 stacje, które sklasyfikowano.


Kategoria J - UKF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SQ7DQX51411
  SQ7OFB51411


Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują

KF (A,B,C,D)
SP4KSY

UKF (E,F,G)
SP9ZHR

PSK (H,I,J)
SQ7OFB

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 19 i 20 listopada 2011 roku.

Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

Organizator Zawodów
Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry