Witamy na stronie Łódzkiego Oddziału PZK!      Sekretariat Oddziału czynny jest w poniedziałki od godziny 16.00 do 20.00.
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     BGŻ BNP Paribas S.A.    Nr 45 2030 0045 1110 0000 0409 7060.


Jesteś naszym
counter
gościem
SP7PTK - Polny Dzień 2014

SP7PTK - Polny Dzień 2014Field Day czy jak kto woli Polny Dzień w tym roku zaskoczył nas przepiękną pogodą i wyjątkowo wysoką temperaturą, zarówno w dzień jak i we wczesnych godzinach porannych. Kontynuując tradycję i w tym roku jako klub wybraliśmy się na nasz rodzimy pabianicki ośrodek wypoczynkowy popularnie zwany Lewityn-em. W tym roku, dla usprawnienia pracy stacji i stworzenia bardziej komfortowych warunków zarówno odpoczynku jak i pracy na radiostacji postawiliśmy dwa oddzielne namioty. Rozwiązanie to pozwoliło na nieprzerwaną pracę stacji podczas równolegle prowadzonych spotkań z odwiedzającymi nas koleżankami i kolegami. Myślę że w tym miejscu należy serdecznie podziękować wszystkim którzy przybyli do nas na plenerowe spotkanie co niniejszym czynimy jako klub SP7PTK. Dziękujemy za tak liczne przybycie i już zapraszamy do następnych spotkań. W chwili obecnej trwają prace nad produkcją relacji filmowej z tego spotkania. W galerii dostępne są zdjęcia które niestety nie w pełni oddają wspaniałą atmosferę panującą na tym spotkaniu ale przybliżają i pokazują że warto tam być choćby za rok.
Co do wyników dzięki ciężkiej pracy osiągnięto wytyczony cel :) liczba QSO w logu przekroczyła 300.
Nie odnotowano poważniejszych kontuzji, uszczerbku na zdrowiu czy awarii sprzętu.

Galeria foto : http://sp7ptk.pl/index.php/galeria-foto/polny-dzie-2014

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

73 de SP7PTK
Posted by admin on 11-09-2014 17:15:51
Nasi członkowie

Nasi sponsorzy
pzkzg

www.pk-ukf.org.pl

pzkzg

pzkzg

Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-ukf.org.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org