Witamy na stronie Łódzkiego Oddziału PZK!      Sekretariat Oddziału czynny jest w poniedziałki od godziny 16.00 do 20.00.
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem
Konferencja
                                      Konferencja w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej


Koleżanki i Koledzy

Przypominamy, że w dniu 12 marca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP, spotykamy się na konferencji „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna - to nie tylko hobby". Konferencja, którą z inicjatywy Pana Senatora dr Grzegorza Czeleja, organizuje Kancelaria Senatu, ma na celu przede wszystkim pokazanie naszym władzom, że środowiska krótkofalarskie działające na terenie naszego kraju, mogą być wsparciem wielu akcji rządowych. Poprzez organizowanie Amatorskich Radiowych Sieci Ratunkowych, spotkań ze środowiskami młodzieży szkolnej czy studenckiej, budowę stacji pogodowych, APRS, przemiennikowych i wielu podobnych działań, jesteśmy w stanie wspomagać agencje rządowe i samorządowe w stanach klęsk żywiołowych czy wychowaniu i politechnizacji młodzieży.

Wszyscy potencjalni uczestnicy konferencji mogą zapisywać się korzystając ze strony konferencja.krotkofalowcy.com.pl. Licznie uczestnicząc w tej konferencji pokazujemy jaką siłę stanowi nasza krótkofalarska społeczność.

Posted by admin on 03-02-2013 00:43:22
Nasi członkowie

Nasi sponsorzy
pzkzg

www.pk-ukf.pl

pzkzg

pzkzg

pzkzg

pzkzg


Ciekawe strony
pzkzg

www.pk-uk.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org