Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     mBank     Nr 39 1140 1010 0000 3533 4800 1009.


Jesteś naszym
counter
gościem


Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-ukf.org.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org

Protokół klasyfikacyjny Zawodów Łódzkich

„HAM SPIRIT CONTEST 2012”

Komisja w składzie:
1. Monika Chojnacka SQ7HX
2. Łukasz Zachwieja SQ7MZH
3. Zbigniew Gniotek SP7MTU

Dyplom uczestnictwa

ustaliła na podstawie otrzymanych logów przy użyciu programów do rozliczania zawodów między innymi programu Marka SP7DQR CrossChecker oraz napisanego specjalnie przez Wojtka SP2ALT programu cswl_hsc do rozliczenia nasłuchów:

W częsci KF startowały: 85 stacji nadawczych i 4 nasłuchowe.
Sklasyfikowano 82 stacje nadawcze.
Do kontroli użyto logów 2 stacji: SP3S i SP9LAS
Logów nie przysłała 1 stacja.



Kategoria A - KF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP4JCP17110297
2  SP9H1649593
3  SQ9E1589691
4  SP2FGO1529389
5  SP9UMJ1428985
6  SP6JOE1398878
7  SP4HHI1348477
  SP7FGA1347774
  SP9EMI1347775
10  SP2DNI1317672
11  SP7RJI1267775
12  SP4AWE1177668
13  SP4EJZ1117973
14  SQ1OD1097570
15  SP2HGV1057770
16  SP7SEW1047265
17  SQ9CWO1037367
18  SP9FRZ1027265
19  SP6TGI1016559
20  SQ9PCA1007066
21  SQ9ORQ987666
22  SQ6DGO976662
23  SP4BOS945551
  SQ2PHG946663
  SQ6RGG946358
26  SP5CGN936256
27  SQ9BDB906361
28  SP3EA896754
  SQ5MRB896158
30  SP5XVR886159
31  SQ2OMB865852
32  SO9I855853
33  SP3DRM795554
  SQ4IOH795453
35  SQ9JJN755754
36  SQ9DXT745751
37  SQ3PMK735046
38  SP3FTA704545
  SQ8IJZ703837
40  SQ2MTK654541
41  SQ7OWP634340
42  SQ8PKD614745
43  SP9HVV603836
44  SQ6PHP574337
45  SP5FHF542624
46  SP8BOZ523732
47  SQ8NGP513938
48  SQ2TAB453530
49  SQ8PIW403531
50  SP5ENG381914


Kategoria B - KF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP9KDA1619591
2  SP4KCF1569290
3  3Z1K1478282
4  SP3PWL1469086
5  SP2KFW1408981
6  SP3PJY1127470
7  SN6G1097467
8  SP3POW1056665
9  SP2KJF946556
10  SP3PFQ503836


Kategoria C - KF Stacje nasłuchowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP4-2081106463
2  SP3-1058906558
3  SP9-10123-KR403324
4  SP4-2101K171612


Kategoria D - KF Stacje z województwa łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7FAH1318975
  SP7IVO1318474
3  SP7EXJ1218176
4  SP7PTK1127774
5  SQ7DQX1097771
6  SQ7LRT1088069
7  SP7WLU/71027066
8  SQ7BTY956864
9  SP7SZK886357
10  SP7PGK765353
11  SP7MTU735754
12  SP7TEX725448
13  SQ7OFB664545
14  SQ7OVX554539
15  SP7LIE522422
16  SQ7OVV502521
17  SP7SZW454039
18  SQ7HJB372320
19  SQ7LRC294119
20  SQ7NND251912
21  SP7MJT755
22  SP7JD553


W części UKF startowało 34 stacje nadawcze i 1 stacja nasłuchowa
Sklasyfikowano 31 stacji nadawczych.
Do kontroli użyto logu stacji: SP9MKM
Logów nie przysłały 2 stacje.


Kategoria E - UKF Stacje indywidualne

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SQ9PCA48593529
2  SQ7AYD/644811817
3  SQ9MUX/P44213527
4  SQ9NJ41563129
5  SP9RCX30631716
6  SP9BGS28871916
7  SP9EYX25682220
8  SP5OAG240198
9  SQ9CNS21821511
10  SQ9ROY21612116
11  SQ7HJF203765
12  SQ9BDB20262523
13  SQ9DXT17091715
14  SQ9ITB17001615
15  SP7FP122477
16  SQ7OFB119276
17  SP7SZK109044
18  SP3DRM85922
19  SQ9JXF64374
20  SQ7OWP61652
  SQ8LSB61652
22  SP9IKN55211
23  SQ7KHX020


Kategoria F - UKF Stacje klubowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7PGK57912622
2  SP9PRR39503030
3  SP9KUP37902925
4  SP9ZHR29043529
5  SP9PGB/917892019
6  SP9PTG/955211
7  SP9KGG/9010
8  SP9PGM/9010


Kategoria G - UKF Stacje nasłuchowe

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP8-20-127132983


W grupie KF-PSK startowało 27 stacji.
Sklasyfikowano 27 stacji nadawczych.


Kategoria H - KF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP2IU512624
2  SP6LUP502524
3  SP4EJZ492523
  SP9EMI492525
5  SQ9EJ472323
6  SP4BOS442120
7  SP3OKS432523
  SQ9DXT432321
9  SP4HHI422120
  SP9BNM422322
11  SN6G382018
  SP6MQO382318
13  SP4LVK372019
14  SQ3ODX321614
15  SP9ZHR/9271615
16  SQ9FCF181712


Kategoria I - KF PSK31 Stacje z woj. łódzkiego

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP7DBI512525
2  SP7EBM472523
  SP7LIE472523
4  SP7SZK462322
5  SQ7BTY452524
6  SP7PGK412319
7  SP7AWG392421
8  SN7H342218
9  SQ7OVR251211
10  SQ7OBH201210
11  SQ7MRU121


W grupie UKF-PSK startowało 5 stacji, które sklasyfikowano.


Kategoria J - UKF PSK31

MiejsceZnakPunktyQSO
zgł.
QSO
zal.
logerr
1  SP6LUP179533
2  SP9BGS113132
  SQ9DXT113122
4  SQ7OBH63511
5  SQ8LSB020


Wyróżnienie FAIR PLAY otrzymują

KF (A,B,C,D)
SP4HHI

UKF (E,F,G)
SQ9BDB

PSK (H,I,J)
SP4HHI

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zawodów serdecznie dziękują za udział w zawodach i zapraszają do udziału w następnych, które odbędą się w dniu 16 i 17 listopada 2013 roku.

Dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach zostają wysłane na adresy domowe.

Organizator Zawodów
Opublikowane 08.01.2013
Content managed by Etomite CMS
Valid XHTML 1.0 Transitional
strzałka do góry