Witamy na stronie Łódzkiego Oddziału PZK!      Sekretariat Oddziału czynny jest w poniedziałki od godziny 16.00 do 20.00.
Konto naszego Oddziału, na które można wpłacać składki członkowskie     BGŻ BNP Paribas S.A.    Nr 45 2030 0045 1110 0000 0409 7060.


Jesteś naszym
counter
gościemSolar

Konferencja
                                      Konferencja w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej


Koleżanki i Koledzy

Przypominamy, że w dniu 12 marca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP, spotykamy się na konferencji „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna - to nie tylko hobby". Konferencja, którą z inicjatywy Pana Senatora dr Grzegorza Czeleja, organizuje Kancelaria Senatu, ma na celu przede wszystkim pokazanie naszym władzom, że środowiska krótkofalarskie działające na terenie naszego kraju, mogą być wsparciem wielu akcji rządowych. Poprzez organizowanie Amatorskich Radiowych Sieci Ratunkowych, spotkań ze środowiskami młodzieży szkolnej czy studenckiej, budowę stacji pogodowych, APRS, przemiennikowych i wielu podobnych działań, jesteśmy w stanie wspomagać agencje rządowe i samorządowe w stanach klęsk żywiołowych czy wychowaniu i politechnizacji młodzieży.

Wszyscy potencjalni uczestnicy konferencji mogą zapisywać się korzystając ze strony konferencja.krotkofalowcy.com.pl. Licznie uczestnicząc w tej konferencji pokazujemy jaką siłę stanowi nasza krótkofalarska społeczność.


Powrót


Posted by admin on 03-02-2013 01:43:22
Nasi członkowie

Nasi sponsorzy
pzkzg

www.pk-ukf.org.pl

pzkzg

pzkzg

Ciekawe strony
pzkzg

pzkbpk

www.pk-ukf.org.pl

www.spdxc.org

pga-zawody

los-sotkania

radio reaktywacja

www.qrz.com

www.om3kii.sk

www.sn0hq.org.pl/

www.pkrvg.org/

www.aprs.pl/

www.amsat.org

www.rbi.ampr.org